Aktuálně 65 vozů v nabídce


Úvod | Spokojený zákazník

Spokojený zákazník

Janáčkovi, Kyjov

Je to tak rok co jsme si u firmy Suprkara v Břeclavi koupili automobil značky Ford S-Max 1,8 TDI s výbavou Titanium. S autem jsme maximálně spokojeni, vše proběhlo podle našich představ. Nabídka, všechny potřebné informace, dokumenty i samotný prodej auta. Obzvláště bych poděkovala panu Kudláčkovi za profesionální přístup, který se dnes už jen tak nevidí.

Janáčkovi, Kyjov

P. Janota, Uherský Brod

Se Suprkárou jsem byl nadmíru spokojen. Vozy jsou opravdu ve skvělém stavu. Zpočátku jsem byl k autobazaru poměrně skeptický, ale jejich přístup mě mile překvapil. Nakonec jsme koupili zánovní Ford Mondeo. Děkujeme.

P. Janota, Uherský Brod

Pavel

Chci tady poděkovat lidem ze Suprkáry za pěkné auto. Velice příjemným překvapením pro mě bylo, že všechny formality proběhly rychle a přesně podle dohody. Mohu jen doporučit ! Pavel - BMW 330d

Pavel Plotnárek

Jaromír Veselý, Rohatec

Mám vysoké nároky na stav vozu a přístup prodejce. Kupoval jsem limuzínu vyšší třídy a mohu jenom potvrdit, že přístup ze strany Suprkáry je srovnatelný, ne-li vyšší, než ve značkovém autosalonu. Stav vozu souhlasil s udávaným popisem. Do protihodnoty jsem prodal svůj stávající vůz. Všem svým přátelům jsem Suprkáru doporučil.

J. Veselý, Rohatec

J. Kachyňa, Velké Bílovice

Máme od Suprkáry již druhý vůz. První byl Opel Meriva pro manželku a později jsme pořídili pro našeho syna krásnou Fabii. Do dnešního dne bez jediného problému. Dokonce nám ve Škodovce potvrdili deklarovanou historii. Ještě jednou děkujeme za skvělý nákup.

J. Kachyňa, Velké Bílovice

Hanka

Zajímavé pro mě bylo, že i když jsem věděla jaké auto  chci,   mohla jsem si vybrat v Suprkáře hned ze čtyř aut BMW 1 v podobné ceně a výbavě. A super, že i nějaká ta slevička byla…

Hanka